Hakkımızda

Arena ekibi olarak , akademik bilgiler ışığında fitness otoriteleri tarafından tasarlanan dersleri, uzman spor eğitmenleri SPA merkeziyle bildiğin spor salonu ve fitness kavramını değiştiriyoruz. Arena sana özel yapılan fit testler sonucunda hedefine doğru yürümen için sana eşlik eder.Uzman terapistlerin sunduğu kaliteli hizmetiyle Arena SPA, konuklarını en iyi şekilde ağırlayarak üstün hizmet sunmayı amaçlar.

 

HİKAYEMİZ

 

ARENA AİLESİNE HOŞ GELDİNİZ!

Hedefe yönelik sonuç almak, yaşam kalitesini artırmak ve iyi hissetmek amacıyla attığınız bu cesur adım için sizi tebrik ediyoruz. Bu önemli değişim sürecinde en büyük destekçiniz olarak yanınızda yer alacağız. Sağlığınıza yaptığınız yatırım, en önemli kararlarınızdan biridir. Spora başlamak, sizin için en doğru egzersiz ve beslenme planını benimsemek, güç ve performansınızı artırmak, rahatsızlıklarınızı iyileştirmek, motivasyon kazanmak, daha iyi görünmek ve iyi hissetmek; Arena en iyi çözümünüz olacak.

 

ARENA MİSYONU

 

Arena  kanıta dayalı bilimsel antrenman sistemi ile maksimum sayıda insanın bilinçlendirilerek yaşam kalitesini artırmayı hedefler. Hedefe yönelik sonuç almak ve iyi hissetmek isteyen bireyler için, fiziksel ve postürel hareket analizi, metabolik antrenman, beslenme ve motivasyon desteği gibi fonksiyonel fitness hizmetleri geliştirir ve sunar.


Arena aşağıdaki hedeflere odaklanan bireyler içindir: 


Fiziksel görünümü iyileştirmek
Yağ oranını azaltmak veya korumak
Sıkılaşmak, formu iyileştirmek ve korumak
Güçlenmek veya fiziksel performansı arttırmak
Hızlı sonuç almak ve sürdürebilmek
İyi hissetmek
Uzun ve kaliteli yaşam sürmek
Hastalıkları ve ağrıları önlemek
Daha güzel kaliteli uzun yaşa
Yaşamını değiştir